Jak na správnou chůzi o berlích | Rehasport


Details

Jak na správnou chůzi o berlích | Rehasport
V úvodním díle z cyklu “Jak správně rehabilitovat” si představíme chůzi o berlích. Jde totiž o součást rehabilitace, která čeká téměř každého po úraze či operaci na dolní končetině. Fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport vám ukáží jak na to. Naučí vás bezchybné provedení všech variant chůze po rovině i po schodech, včetně správného nastavení výšky berlí. Také se dozvíte nejčastější chyby, kterých se lidé při chůzi o berlích dopouštějí, protože o správném stereotypu, nebyli nikým instruováni. Veškeré informace o rehabilitaci Rehasport naleznete na http://rehabilitace.rehasport.cz/ Všechny produkty potřebné pro rehabilitaci naleznete na https://www.rehabilitacnipomucky.cz/ Obsah videa: 0:29 - úvod a seznámení 1:45 - nastavení správné výšky berlí 2:21 - chůze o berlích po rovině 3:16 - zdravá noha před operovanou 3:48 - střídavá chůze o berlích 4:18 - chůze o jedné berli 5:05 - chůze o berlích ze schodů 5:55 - chůze o berlích do schodů 6:52 - závěr a pozvánka na další díl

Category:

video

Tags:

Jak správně pečovat o jizvu | Rehasport

562 Views 565 Comments

V tomto díle z cyklu “Jak správně rehabilitovat” si představíme, jak správně pečovat o jizvu. Dozvíte se, čím je jizva tvořená, proč se o ni v autoterapii starat a co hrozí v případě, že se jizvě věnovat nebudete. Fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport vám ukáží praktické postupy, které využijete od vyndání stehů až 3 měsíce od vzniku jizvy. Také se dozvíte kdy, jak a čím jizvu udržovat vláčnou, aby v hladké cestě vaší rehabilitace vůbec nic nestálo. Veškeré informace o rehabilitaci Rehasport naleznete na http://rehabilitace.rehasport.cz/ Všechny produkty potřebné pro rehabilitaci naleznete na https://www.rehabilitacnipomucky.cz/

Crutch Walking - Non-Weight Bearing

619 Views 349 Comments

This video demonstrates how to properly use crutches for non-weight bearing injuries. This means you cannot put any weight on your injured leg and must keep your foot off the ground. Your doctor will tell you how much weight you are allowed to place on your injured leg. This video tutorial covers safety tips and demonstrates how to walk, sit down, stand up and use the stairs on crutches.

MŮJ DEN O BERLÍCH!

754 Views 739 Comments

✅PODÍVEJ SE NA MŮJ WEB, KDE SEŽENEŠ MŮJ NOVÝ MERCH!💯🔥✅ 👉👉👉👉 https://www.freescoot.eu 👈👈👈👈 ✅PŘIHLAŠ SE NA MŮJ KOLOBĚŽKÁŘSKÝ TÁBOR SCOOTCAMP!💯🔥✅ 👉👉👉👉 http://www.scootcamp.eu 👈👈👈👈 💠ODBĚR PRO NOVÁ VIDEA ► https://goo.gl/S6dHeH 💠ODBĚR NA DRUHÝ KANÁL ► https://goo.gl/iXOo4k 💠NEZAPOMEŇ KLIKNOUT NA ZVONEČEK! 💯🔔 ✅INSTAGRAM 👉 https://goo.gl/Kcu3eR ✅FACEBOOK 👉 https://goo.gl/ORIVo2 💠Nejsem výhradně zastoupen žádnou agenturou. Veškeré nabídky spolupráce prosím směřujte přímo na můj oficiální email. 🔰🔰🔰Booking/Bussiness🔰🔰🔰 👉 marketing@freescoot.eu 💠Partner tohoto kanálu je obchod s koloběžky Gizmania, obchod s fitness potřeby Fit-Pro a obchod pro fightery Fightstore ✅Gizmania 👉 https://goo.gl/X2j9LZ ✅Fit-Pro 👉 https://goo.gl/hY6MvW (Kód "FREESCOOT" -15%) ✅Fightstore 👉 https://goo.gl/HDpQyc (Kód "FREESCOOT" -11%)

SOCIÁLNÍ EXPERIMENT / CELÝ DEN NA VOZÍKU (JM CREW)

659 Views 909 Comments

KONTAKT NA ONDRU A JEHO TÝM: https://www.facebook.com/figtersrugby ČÍSLO ÚČTU TÝMU: 107-9671290257/0100 OBLEČENÍ JM CREW: http://www.janmichalovic.cz INSTAGRAM JM CREW: https://www.instagram.com/janmichalovic/ FACEBOOK JM CREW: https://www.facebook.com/michalovicjan/ Sociální experiment, který jsem já osobně prožil na vlastní kůži, nejde slovy popsat jak těžký je život na vozíku. A proto mě právě tito lidé motivují a ukazují, že kde je vůle, tam je cesta, ať už je to třeba CestaZaSnem. Velké děkuji všem, kteří 22.2.2018 nebyli lhostejní a pomohli. A nezapomeň, jak říkal Ondra, berou každého do svého týmu, tak neváhej a napiš mu! Fandím Ti!

Rehabilitační cviky na zpevnění kolen | Jan Tvrz

887 Views 586 Comments

✔️Jídelní plány na míru zde: https://www.fitnationportal.cz/jidelni-plany/ ✔️Tréninkové plány zde: https://www.fitnationportal.cz/treninkove-plany/ ✔️Suplementy zde: https://www.fitnationportal.cz/suplementy/ ✔️Instagram - https://www.instagram.com/jantvrz/ ============================================================================= Rehabilitační cviky na zpevnění kolen Tento typ cvičení můžete využít jak po operaci na posílení kolen, tak i když Vás pouze bolí a potřebujete je zkrátka posílit.

Chůze, jak ji neznáme | Martin Zvonař | TEDxKroměříž

54 Views 651 Comments

This talk was given at a local TEDx event, produced independently of the TED Conferences. MARTIN ZVONAŘ kineziolog Působí na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde zastává pozici proděkana pro vědu a výzkum a současně vedoucího katedry kineziologie. Jeho odborné zaměření se orientuje do oblasti věd o pohybu člověka (antropomotorika a biomechanika). V současné době provádí řadu výzkumů vlivu pohybu člověka na jeho zdravotní stav, zejména výzkum a vývoj obuvi podporující správné fungování nožní klenby. MARTIN ZVONAŘ kineziolog Působí na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde zastává pozici proděkana pro vědu a výzkum a současně vedoucího katedry kineziologie. Jeho odborné zaměření se orientuje do oblasti věd o pohybu člověka (antropomotorika a biomechanika). V současné době provádí řadu výzkumů vlivu pohybu člověka na jeho zdravotní stav, zejména výzkum a vývoj obuvi podporující správné fungování nožní klenby. About TEDx, x = independently organized event In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized.* (*Subject to certain rules and regulations)

VESNIČAN a oprava schodů

293 Views 256 Comments

Ahoj. Je zde další kousek. Odebírejte sdílejte díky :-) amaterskarally@seznam.cz https://www.facebook.com/amaterskarally/ https://www.paypal.me/amaterskarally amaterskarally@seznam.cz...... napsat jaký a kolik chcete + jmáno a adresu. č.ú. 0737033093/0800 ..... K platbě napsat vaše jméno 1 ks. .............100 kč 2 ks. .............170 kč 3 ks. .............250 kč 4ks a více po 70 kč kus. Slovensko: 1 ks. ...........120kč 2 ks.............190kč 3 ks.............270kč 4 ks a více po 80 kč kus Osobní odběr 50 kč kus ODZNAKY 1ks..........40 1ks+další k tomu 25kč Slovensko 1ks........1,5 euro 1ks+další k tomu 1euro Osobní odběr 25 kč

Jak vyléčit výhřez bez operace

549 Views 134 Comments

Pokud vytvoříme vhodné podmínky a odlehčíme tlak na disk umožníme výhřezu rychlé vstřebání.

Tejpování kotníku

339 Views 644 Comments

Tejpovací pásky na RehabilitacniPomucky.cz naleznete zde: http://www.rehabilitacnipomucky.cz/tejpovaci-pasky/ Termíny a informace o kurzu tejpování naleznete zde: http://vzdelavani.rehasport.cz/kurzy-tejpovani/ Stránky Rehabilitace Rehasport naleznete zde: http://rehabilitace.rehasport.cz/

Rehabilitace po výměně kyčelního kloubu (TEP kyčle)

650 Views 470 Comments

Stav po totální endoprotéze kyčle je v BRC jednou z nejčastějších indikací k rehabilitačnímu pobytu, který hradí zdravotní pojišťovny. Čeká vás tato operace? Podívejte se, jak následná rehabilitace probíhá.

Jak na správnou rehabilitaci po plastice předního zkříženého vazu | 3. díl | Rehasport

267 Views 382 Comments

Vítejte u třetího dílu série videí “Jak rehabilitovat po plastice předního zkříženého vazu”. Ve třetím díle vám představíme základní cviky pro třetí fázi rehabilitace. Ta začíná 7. týdnem od operace a končí přibližně na konci 12. týdne. Další fáze je již specifická pro konkrétní sport a jeho trénink, který provozujete, nebo se na něj chcete v budoucnu zaměřit. Pokud takové nároky nemáte, můžete dále pokračovat ve cvičení dle tohoto videa. Pomůcky použité ve videu naleznete na webových stránkách https://www.rehabilitacnipomucky.cz/ Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně rehabilitace, obrátit se na nás můžete v rehabilitaci http://www.rehasport.cz/ Cíle této fáze: Plný rozsahu v operovaném kolenním kloubu. Plná extenze (propnutí) kolenního kloubu. Jízda na kole. Plavání – kraul, znak. Technika prsou pro nohy není vhodná. Plná zátěž a tedy stoj na samotné operované dolní končetině. Zvyšování zátěže pomocí posilovacích gum a více proprioceptivního cvičení pomocí nestabilních ploch. Posílení svalů celé dolní končetiny. Každý cvik opakujeme 8 - 12 krát. Cvičíme 3x – 5x týdně. Při cvičení se také řiďte svými pocity jako je bolest. Pokud koleno po cvičení oteče, ale do druhého dne otok splaskne, pokračujte v již nastavené intenzitě. Jestli otok zůstává i druhý den ráno, intenzitu snižte a se zvýšením obtížnosti cviků ještě pár dní počkejte. Pro zvýšení obtížnosti cviků používejte zmíněné posilovací gumy a nestabilní plochy. Další fáze je již specifická pro konkrétní sport a jeho trénink, který provozujete, nebo se na něj chcete v budoucnu zaměřit. Pokud takové nároky nemáte, můžete dále pokračovat ve cvičení dle tohoto videa. Jestli ale chcete poradit s dalším specifickým cvičením od 13. týdne, neváhejte a obraťte se na nás v naší ordinaci Rehasport. Doufám, že pro vás byla videa užitečná, že vše plně zvládáte a s žádným cvikem nemáte problémy. Také zcela věřím, že už vás koleno nebolí a začínáte v něm mít stoprocentní důvěru. Za jakékoli dotazy a připomínky budeme rádi, stejně jako za váš lajk nebo odběr našeho kanálu. Díky a buďte zdrávi.

Tlapka TV - škola triku - chůze u nohy

823 Views 231 Comments

Smečko, ve třetím pokračování školy triku naučíme vaše chlupáče chodit u nohy... v ideálním případě u té vaší :-)

ruptura LCA - 4. díl, 1. - 4. týden po plastice

171 Views 441 Comments

Ahoj, přidávám 4. díl mé videosérie týkající se operačního zákroku, kterým mi byla provedena plastika předního zkříženého vazu v levém koleni dne 3.3.2017. Pro úplnost přidávám následující info: Plastika provedena metodou Bone-Tendon-Bone, byla provedena pouze plastika LCA, menisky, chrupavky a vše ostatní v kolenu bylo v mém případě v pořádku. Dosavadní progres: 10. den - vytažení stehů + punkce, 14. den - flexe přes 90° a možnost rotopedu, 28. den - odložení francouzských holí.

POMŮŽEŠ MI? | SOCIÁLNÍ EXPERIMENT

901 Views 475 Comments

Instagram - https://www.instagram.com/miroslav_loner/ 🔥 JUST TROLLING MERCH - http://bit.ly/FayneShop 🔥 ♠ Vítám tě u nového sociálního experimentu, tentokrát vyzkoušíme jestli lidi pomůžou nebo nepomůžou v dané situaci! Bavte se :) Dáme 10 000 palců hore pro další sociální experiment? :D ♠ Sdílením videa mě nejvíc podpoříš! :) ♠ Tyhle srandy točím pro lidi, které to baví. Sranda musí bejt, ale chápu, že ne každý máme stejný humor. ♠ Díkes, že sleduješ takového blázna jako jsem já. Vážím si toho :) → Přidej se na FANPAGE - https://www.facebook.com/fansfayne → Obchodní nabídky - fayneyoutube@centrum.cz

Nácvik chůze o 2 francouzských nebo podpažních berlích

810 Views 86 Comments

Nácvik chůze o berlích – zatížení operované dolní končetiny je dle doporučení operatéra (z počátku úplné odlehčení, od 6. týdne postupná zátěž a po 3- 6 měsících plná zátěž). Jak na to? - Nastavte si správnou výšku berlí (při volně spuštěných rukou jsou dlaně těsně pod madly). - Ramena mějte rovně, napřimte páteř. - Berle opřete před sebe přibližně na vzdálenost Vašeho kroku. - Nemocnou dolní končetinu položte bez zatížení mezi berle. - Udělejte krok zdravou nohou. - Tímto způsobem pokračujte v chůzi. Více neleznete na: https://fyzioklinika.cz/navody-na-cviceni/nacvik-chuze-o-2-francouzskych-nebo-podpaznich-berlich Doporučujeme: Cviky prezentované na našich webových stránkách jsou připraveny a prezentovány univerzitně vzdělanými fyzioterapeuty. Jednotlivé cviky provádějte pouze v případě, že jste si vědomi konkrétní příčiny problému (symptomů) svého zdravotního stavu. V případě nejasností kontaktujte fyzioterapeuta, nebo rehabilitačního lékaře. Některé cviky Vám při špatném výběru mohou zdravotní stav zhoršit!

Adélka a její vymknutý kotník

395 Views 407 Comments

★náš nový oficiální fan FB ►https://www.facebook.com/AAvecerkovy/ zde nám můžete nechávat vzkazy ★náš nový oficiální Instagram ►https://www.instagram.com/anezka_a_adelka_vecerkovy/ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★DOPORUČUJEME★ ►TheAngelsFamily https://goo.gl/mY6K38 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★Další oficiální FB Originální fotodárky ►https://www.facebook.com/FotodarkyPavelVecerek/?fref=ts •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★Fotografie a trofeje do skla ►http://www.foto-laser.cz/ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★Profesionální fotografické studio ►https://www.facebook.com/vecerek.pavel/ ►http://www.pavel-vecerek.cz/ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★Fotokoutek na svatby, maturitní plesy a firemní akce ►http://fotokoutek-vecerek.cz/ ►https://www.facebook.com/fotokoutekvecerek/?fref=ts •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★Svatební fotograf ►https://www.facebook.com/SvatebniFotografTeplicePavelVecerek/ ►http://www.pavel-vecerek.cz/ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★3D odlitky rukou ►https://www.facebook.com/3dodlitky/ ►http://www.3d-odlitky.cz/ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ★SPŘÁTELENÉ KANÁLY★ ►TheAngelsFamily https://goo.gl/mY6K38 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Jsme dvojčátka, je nám 9 let, narozeniny máme 31.října. Anežka má mozkovou poruchu vývoje a je trochu pomalejší. Ale to se časem srovná je stejně chytrá jako Adélka ale její mozeček je o 2 roky mladší. Bydlíme v Teplicích. Adresu a telefon nedáváme.

Jak na správnou rehabilitaci po náhradě kyčelního kloubu | 1. díl | Rehasport

45 Views 420 Comments

Tématem tohoto videa je "Jak na správnou rehabilitaci po náhradě kyčelního kloubu" známou též jako TEP - totální endoprotéza kyčle. Dozvíte se, jak cvičit a co všechno dodržovat v období po propuštění z nemocnice do domácího prostředí až do 1. ortopedické kontroly 6 týdnů odoperace, tak aby vám TEP co nejdéle vydržela. Zásady zabraňující vykloubení implantované endoprotézy https://uloz.to/!lyTDaoB8uhi6/zasady-zabranujici-vykloubeni-implantovane-endoprotezy-pdf Pomůcky použité ve videu naleznete na webových stránkách https://www.rehabilitacnipomucky.cz/ Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně rehabilitace, obrátit se na nás můžete v rehabilitaci http://www.rehasport.cz/ Obsah videa: 0:17 - úvod 1:34 - masážní váleček Thera Band 2:25 - 1. cvičení - přitahování a propínání chodidla 3:42 - 2. cvičení - aktivace svalů přední strany stehna 6:02 - 3. cvičení - pokrčování kyčelního a koleního kloubu 10:45 – 4. cvičení – unožení operované i zdravé končetiny 13:56 – 5. cvičení – propínání kolen a stahování hýždí 17:26 – 6. cvičení – ohýbání kolenních kloubů, zlepšování rozsahu v koleni 19:45 – cvičení v sedě 20:18 – 7. cvičení – propínání kolene 21:39 – 8. cvičení – protahování lýtkového svalu a posílení přední strany stehna 24:00 – 9. cvičení – uvolnění dolních končetin v kotnících a ramenních kloubů 25:36 - závěr Pokud se vám video líbilo a hlavně vám pomohlo, budeme rádi, když nás oceníte lajknutím, sdílením a přihlásíte se k odběru. Sledovat nás také můžete na instragramu https://www.instagram.com/rehasport/

Jak na správnou rehabilitaci po výronu kotníku 1. díl | Rehasport.cz

292 Views 858 Comments

Tématem videa je "Jak na správnou rehabilitaci po výronu kotníku" nebo-li akutní nestabilitě hlezna. Obsahem prvního ze 2 dílů je, co dělat ve fázi časné poúrazové. Cílem této fáze je minimalizace otoků a preventivní působení proti dalšímu poškození měkkých struktur. V první fázi se také doporučuje částečné odlehčení nebo úplné vyloučení zátěže po dobu 3 až 6ti dnů, například pomocí dvou francouzských holí. Jak na správnou chůzi o berlích a jich používaní se dozvíte v našem videonávodu „Jak na správnou chůzi o berlích“ https://www.youtube.com/watch?v=e9PTHKRDUHo. Dále doporučujeme vyloučit další pohybové aktivity, které by přispívali k poškozování měkkých tkání. Provedeme vás tím, co dělat v akutní fázi. Cvičební pomůcky použité ve videu: TheraPearl zábal na klouby: https://www.rehabilitacnipomucky.cz/therapearl-zabal-na-klouby/ Mueller kotníková bandáž: https://www.rehabilitacnipomucky.cz/mueller-elastic-ankle-support-elasticka-kotnikova-bandaz/ Mueller pružný obvaz: https://www.rehabilitacnipomucky.cz/mueller-wonder-wrap-4591-specialni-pruzny-obvaz-7-6cm-x-140-2cm/ Temtex tejpovací páska: https://www.rehabilitacnipomucky.cz/temtex-kinesio-tape-classic-modra-tejpovaci-paska-5cm-x-5m/ SKLZ chladivá masážní koule: https://www.rehabilitacnipomucky.cz/sklz-cold-roller-ball-chladiva-masazni-koule/ Obsah videa: 0:23 – Popis problematiky výronu nebo vymknutí kotníku 2:34 – 1. fáze rehabilitace po poranění kotníku (časná poúrazová) 4:35 – Lymfotaping kotníku 6:50 – 1. cvik od úrazu (stupeň poranění 1 – 2) 8:17 – další cvik (období kdy bude možno kotník plně zatěžovat) 9:33 – Shrnutí a pozvání k 2. dílu a dalším fázím rehabilitace Sleduj nás na sociálních sítích, ať ti neuteče žádná novinka a zajímavost nejen ze světa fyzioterapie :-) https://www.instagram.com/rehasport/ https://www.facebook.com/rehasport.cz/

Jak na správnou rehabilitaci po plastice předního zkříženého vazu | 2. díl | Rehasport

417 Views 602 Comments

Vítejte u druhého dílu série videí “Jak rehabilitovat po plastice předního zkříženého vazu”. Ve druhém díle vám představíme základní cviky pro druhou fázi rehabilitace. Ta začíná 3. týdnem od operace a končí přibližně na konci 6. týdne. Cíle této fáze: Plný rozsahu v operovaném kolenním kloubu. Plná extenze (propnutí) kolenního kloubu. Jízda na rotopedu. Chůze bez francouzských holí. Plná zátěž a tedy stoj na samotné operované dolní končetině. Každý cvik opakujeme 8 - 12 krát. Cvičíme 1 - 3 krát denně. Při cvičení se také řiďte svými pocity jako je bolest. Pokud koleno po cvičení oteče, ale do druhého dne otok splaskne, pokračujte v již nastavené intenzitě. Jestli otok zůstává i druhý den ráno, intenzitu snižte a se zvýšením obtížnosti cviků ještě pár dní počkejte. Pro zvýšení obtížnosti cviků používejte zmíněná závaží a posilovací gumy. Na konci této fáze byste měli být schopni koleno plně pokrčit, propnout a zvládat chůzi bez berlí a hlavně bez kulhání. K takovému kroku jako je plná zátěž na operovanou dolní končetinu a chůze bez berlí, je nutné mít schválení a doporučení od svého operatéra. Pokud všechny cviky z této fáze zvládáte, chodíte bez berlí a jízda na rotopedu vám nedělá problémy, začněte cvičit cviky podle třetího videa. Pomůcky použité ve videu naleznete na webových stránkách https://www.rehabilitacnipomucky.cz/ Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně rehabilitace, obrátit se na nás můžete v rehabilitaci http://www.rehasport.cz/

How to walk with crutches

61 Views 411 Comments

Learn how to walk with crutches with our physiotherapist Shiyun, as she guides you step by step on how to use crutches properly.

Tejpování achilovky a lýtka

521 Views 772 Comments

Tejpovací pásky na RehabilitacniPomucky.cz naleznete zde: http://www.rehabilitacnipomucky.cz/tejpovaci-pasky/ Termíny a informace o kurzu tejpování naleznete zde: http://vzdelavani.rehasport.cz/kurzy-tejpovani/ Stránky Rehabilitace Rehasport naleznete zde: http://rehabilitace.rehasport.cz/

Doma (po operaci LCA)

894 Views 751 Comments

7.díl Video na téma nemocnice, operace a první dny doma.Jaké jsem měla zážitky, co mě překvapilo a jak nadále pečovat o koleno. Více info na mém blogu mfyzio.blogspot.cz

Seriál s Radkem - Díl 7. - Přirozená chůze

124 Views 484 Comments

Jak tedy správně a zdravě chodit? Vlivem moderní boty jsme si zvykli chodit nepřirozeně. Děláme moc dlouhé kroky, dopadáme na přední nohu na patu, dupeme, jdeme shrbení....no a pak nás začnou bolet kolena, bedra a další nepříjemnosti. Co naplat, potřebujeme se znovu naučit chodit:)....ale s chutí do toho, stojí to za to.

Akutní rehabilitace kolene po operaci

556 Views 866 Comments

Již pátý den po operaci měkkých tkání čéšky lze začít s rehabilitací. Tentokrát se pacientkou stala jedna z našich fyzioterapeutek, podívejte se...

Vyléčení z rakoviny bez lékařů - příběh Zuzky

30 Views 144 Comments

Podívejte se na příběh ženy, která svoji léčbu rakoviny podstoupila v naprosté důvěře a odevzdání se Pánu Bohu. Není jediná. Takových lidí je mnohem více, protože Bůh činí mocné zázraky i dnes, neboť Bůh je stejný včera, dnes i zítra, až na věky. Poznej i Ty jeho mocnou ruku. Amen

{{video.$title}}

{{video.$countView}} Views {{video.$comments}} Comments

{{video.$description}}